• Wpisów: 1178
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 01:01
  • Licznik odwiedzin: 67 746 / 2491 dni
 
tes98
 
Life for sale.:
Jedna rozmowa z mamą mi utkwiła w głowie, chyba nigdy jej nie zapomnę. Była to jedna z tych rozmów z dorastającą córką. Było to na początku, kiedy dopiero się z Nim zaczęłam spotykać. Nawet nie wiesz jaka Ona była szczęśliwa że mam takiego kogoś, znaczy chłopaka do spotkania się, wyjścia gdzieś. Ale powiedziała powiedziała mi kilka ważnych słów, kończąc je "ale nie zakochuj się,  nie zakochuj się zbyt wcześnie". Z uśmiechem na twarzy powiedziałam jej wtedy ze zobaczę jak będzie, nie mogę tego przewidzieć. W sumie nie sądziłam wtedy, że będę Go kochać tak mocno, że w ogóle będę zdolna do miłości. Mama, bojąc się o mnie, powiedziała i ostrzegła że będzie boleć. Ale przewidywałam to, znaczy przygotowywałam się na ból, bo przecież był On codziennością. Nie sądziłam, że będę szczęśliwa, zaczynało to być dla mnie obce.
A teraz mam wrażenie że z Nim nigdy nie będzie mnie boleć, że wszystko będzie dobrze, razem na koniec świata i jeszcze dalej. Wiem, że to w Nas jest siła, że miłość przezwycięży całe zło.
Tak, wiem to na pewno. Wiem, czuję że Go kocham. I choć dorośli mówią, że jestem jeszcze młoda i będzie jeszcze dziesiątki chłopaków, nie chcę Ich. Potrzebuje tylko Jego, z Nim chcę zasypiać co noc i budzić się co rano, jeść wspólne śniadania i wychowywać najlepiej jak tylko potrafimy uśmiechnięte, szczęśliwe dzieci. Chcę z Nim żyć, pomimo problemów, jakichkolwiek bólów, w chorobie i zdrowiu. Żyć razem, pomimo wszystko i wszystkich którzy się temu sprzeciwiają.
Kocham Go. Na zawsze.

tumblr_mr4fhmJvEU1sdik6do1_500.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego